MLKit Android Programlama [2021]

MLKit Kullanarak Makine Öğrenmesi ile Android UygulamalarıPlatform: Udemy
Status: Available
Duration: 5 Hours

Price: $19.99 $0.00


Note: Udemy FREE coupon codes are valid for maximum 3 days only. Look for "Get Coupon" orange button at the end of Description.

What you'll learn

  • ML Kit Kullanarak Makine Öğrenmesi ile Android Programlama
  • Farklı Android Kütüphanelerini Kullanabilme
Requirements
  • Temel Android Bilgisi
Description
Dünyanın en popüler yazılım alanlarından biri olan android alanında geleceğin teknolojisi olarak görülen makine öğrenmesini kullanarak çeşitli projeler geliştirebilirsin. Bu geliştirmelere Google destekli olarak yapabilirsin. ML Kit, Google tarafından makine öğrenmesi yeteneklerinin mobil uygulamalarda güçlü ve uygulanması kolay bir paket yapısıyla kullanılabilmesini amaçlayan bir SDK'dir. Bu SDK bizlere çeşitli projeler hazırlamamızı olanak sağlarken, diğer bir yandan da programlarımıza profesyonel bir görüntü katacak tasarımlar yapacağız bu tasarımlarımı çeşitli kütüphaneler ile güçlendireceğiz. Öte yandan MLKit ile yapılan android uygulamalar sizlerin hayal gücüyle çok uç noktalara kadar uzanan farklı şekillerde hazırlanabilir. Bu hazırlanan uygulamalar günlük hayatta başkalarının hayatını kolaylaştırabilir veya kendiniz bu uygulamaları günlük hayatınızı kolaylaştıracak şekilde güncelleyebileceksiniz.

Google MLKit ve Firebase Kullanarak Kursumuzda Yapacağımız Makine Öğrenmesi Tabanlı Çeşitli Kamera, AlertDialog, Progres Bar Gibi Kütüphanelere Sahip Uygulamalar Şu Şekildedir; Kameradan Alınan Görselden Tespit Edilen Metni Uygulamamızda Yazdıran, Alınan Görseldeki Yüzleri Tespit Ederek Bunları Belirlediğimiz Çizim Sınıfları İle İstediğim Şekilde İşaretleyen, Kameradan veya Galeri Aracılığıyla Alınan Görseldeki Gerçek İnsan Vücut Duruşu Pozisyonunu Tüm Hatlarıyla Bizim Belirlediğimiz Çizim Sınıfıyla İstediğimiz Özelliklerde Vücut Üstünde Çizip, Vücut Üstünde Oluşan Kol ve Diz Açılarını Yazdıran, Çeşitli Barkodları Okuyup Barkod Tipine Göre Tepkiler Veren ve Barkod Bulunmadığında İse Bunu Kullanıcıya Bildiren, Çekilen Görseli Sınıflara Ayıran ve Sınıflara Ait Olma Olasılığını Bizlere Bildiren ve Obje Takibi Yapan Android Uygulamalar

Who this course is for:

  • Android Uygulama Geliştirmeye Meraklı